Відкритий урок з французької мови у 8 класі

10-12 лютого 2020 р.

Відкритий урок з французької мови у 8 класі

10 лютого 2020 року в рамках декади іноземних мов учитель Віленська Юлія Василівна провела урок у 8 класі на тему «Створення коміксів».

Мета уроку - активізувати вживання лексики до теми, удосконалити навички писемного мовлення, розвивати пам’ять, увагу, мислення та уяву учнів.

Впродовж уроку діти вивчили нові слова, виконали практичні завдання, переглянули відео, в якому розповідалось про етапи створення коміксів, активно відповідали на запитання вчителя.

Завершальним етапом уроку стало створення дітьми коміксів на обрану тему. Учні проявили свою фантазію та чудовий рівень володіння французькою мовою.

12 лютого 2020 року був проведений урок у 7 класі на тему «Французька Революція. Символи Франції».

Основною метою уроку було удосноналення вміння вести бесіду та розширення знань учнів про історію та культуру Франції. На уроці учні активно працювали, читали текст, розповідали про символи Франції, складали діалоги, вирішували цікаві завдання. Наприкінці уроку гімназисти розв'язували кросворд про символи Французької Республіки.