Урок-конкурс "The Smartest"

6 лютого 2019 року

Урок-конкурс

«The Smartest?» (5 клас)

(вчитель: Кузь Юлія Володимирівна)

6 лютого 2019 року вчитель англійської мови Кузь Юлія Володимирівна провела урок-конкурс з англійської мови «The Smartes».

Клас було поділено на 3 команди, обрано капітана та назву команди. Конкурс складався з 5 раундів.

В 1-му раунді учням показували 4 картинки, які означали одне слово. В 2-му раунді потрібно було відшукати тварин на картинках. В наступному раунді учні відгадували їжу відкриваючи різні підказки, чим менше підказок відкривалось, тим більше балів можна було отримати.

У 4-му раунді учні змагалися на знання Present Simple та Present Continuous часових форм. У останньому турі учні позмагалися на правильність називання годин англійською мовою.

Всі завдання демонструвалися на мультимедійній дошці і учні самостійно обирали правильну відповідь.

Захід пройшов дуже цікаво та пізнавально. Всі учні проявили зацікавленість та брали активну участь у обговоренні та вирішенні правильної відповіді.