Святковий концерт, присвячений міжнародному жіночому дню

6 березня 2019 р.

Святковий концерт,

присвячений Міжнародному жіночому дню

Напередодні Міжнародного жіночого дня учні приватної Лінгвістичної гімназії підготували святковий концерт для своїх любих матусь, бабусь та сестричок. Концерт відбувся у приміщенні кінотеатру «Флоренція», куди завітала вся гімназійна родина, батьки та родичі гімназистів, вчителі й працівники гімназії, а також запрошені гості з міста Христинівки на чолі з мером міста Миколою Миколайовичем Наконечним, народна артистка України Раїса Недашківська, Голова Київського Польського культурно-освітнього товариства ім. Адама Міцкевича, заслужений діяч культури Польщі та України пані Ірена Гільова, лауреат міжнародних конкурсів, співачка, поетеса Олеся Сінчук та ін.

Квіти від Голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Геннадія Вадимовича Заболотного вручив заступник директора приватної Лінгвістичної гімназії Гула Володимир Валентинович.

Дуже гарним подарунком для всіх була пісня «Обычная история» у виконанні директора гімназії Валентини Дашковської та директора Центрального будинку культури міста Христинівки Віктора Свіщенка.

Ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії виконав музичну композицію «Іспанський танець». Керівник ансамблю – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, викладач класу гітари приватної Лінгвістичної гімназії Анастасія Семенюк.

Хореографічний етюд «МЕЛОДІЯ СЕРЦЯ» виконала Дерябіна Аделіна.

«ДИСКО 80-х» подарували учні 2-го класу, чарівні вихованки гімназійного колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім» під керівництвом лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів зі спортивних та бальних танців, вчителя хореографії Яцківа Романа Ярославовича. Східний танець виконала призер міжнародних конкурсів і фестивалів: «Київ Денс», Кубок Києва «Волкан Денс», Бал «Беллі Денс», «Захаріт», «Гарем Фестиваль», «Інтер Галактика», «Ель Фаюм» - учениця 5-го класу приватної Лінгвістичної гімназії  Аделія Тесленко.

Учні 5,6,7 класів виконали танцювально-хореографічну композицію  «Мама, я танцюю».

У фіналі концерту звучали пісні SOLEDAD,  «ВЕРЬТЕ В СЕБЯ».

І на завершення свята всі учасники концерту виконали відому пісню Руслана Квінти на слова Віталія Куровського "Одна калина".

Любі жінки!

Бажаємо вам міцного здоров’я, молодості в душі

та взаємного кохання!

Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця,

а всі Ваші мрії збуваються!

Зі святом Вас!!!