Урок-вікторина для другого класу "Who`s the smartest"

31 січня 2019 року

Урок-вікторина для другого класу

«Who`s the smartest?» (2 клас)

(вчителі: Тараненко Наталія Петрівна,

Мороз Анастісія Віталіївна та Кузь Юлія Володимирівна)

31 січня 2019 року вчителі англійської мови: Мороз Анастасія Віталіївна, Тараненко Наталія Петрівна та Кузь Юлія Володимирівна провели урок-вікторину для другого класу “Who’s the smartest?. Клас був поділений на три команди: “Happy penguins”, “Strong lions” та “Funny koalas”.

На початку гри учні були ознайомлені з правилами поведінки, та протягом вікторини сумлінно їх дотримувались.

Дітям були запропоновані і логічні завдання, і граматичні вправи та навіть творчий конкурс, де вони створювали кумедного персонажа-монстрика із фантастичними здібностями і вміннями.

Учасники вікторини з успіхом впоралися з усіма завданнями і у підсумку перемогла дружба.

Хочеться зазначити, що діти були дуже дисциплінованими, організованими, кмітливими та доброзичливими. Із завзятістю приймали участь у конкурсах та мужньо долали усі труднощі.