Урок-квест для учнів 1 класу «Teddy's Trip»

29 січня 2019 р.


Урок-квест для учнів 1 класу «Teddy’s Trip»

 

      29 січня 2019 року, в рамках декади англійської мови, було проведено урок-квест для першого класу Teddys Tripпід девізом «Англійська – це легко, весело і захоплююче». Учням була поставлена мета пройти квест із п’яти завдань, де вони з успіхом продемонстрували свої набуті знання та досягнення.


      

    Найменші учні довели, що вони вже блискуче співпрацюють у групових та парних видах діяльності, з легкістю приймають участь у різних комунікативних ситуаціях та завданнях. Вірші, пісні, логічні та рольові ігри – все це зустріло дітей на квесті.Хочеться зазначити, що діти проявили себе з найкращих сторін: були дуже активними, енергійними, цілеспрямованими та із завзяттям бралися за нові й нові завдання.


       

    Підсумовуючи результати проведеного квесту, можна впевнено стверджувати, що наші першокласники успішно засвоюють  набутий лексичний та граматичний матеріал, не лякаються використовувати навички письма та читання. А ми, вчителі, з надією дивимося у майбутнє і чекаємо нових успіхів.G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта