27 травня 2019 р.
Екскурсія до музею народної
архітектури та побуту (Пирогово)
27 травня 2019 року учні гімназії відвідали Національний музей народної архітектури та побуту - Пирогово.
![](/images/2018-2019/27_travnya_ekskursia_pyrogovo/6.jpg)
Це музей під відкритим небом, що є архітектурно-ландшафтним комплексом усіх історико-етнографічних регіонів України. Територія музею – 150 гектарів, а експозиція налічує близько 300 експонатів.
![](/images/2018-2019/27_travnya_ekskursia_pyrogovo/3.jpg)
Мальовничою територією музею малята пересувалися на електромобілях. Так дітлахи мали змогу ознайомитися з основними етнографічними зонами нашого рідного краю: Поліссям, Наддніпрянщиною, Слобожанщиною, Карпатами, Поділлям і Таврією.
![](/images/2018-2019/27_travnya_ekskursia_pyrogovo/4.jpg)
Пирогово - це величезна жива казка, де гармонійно поєднано автентичні українські хати, предмети побутового вжитку, млини, вітряки, язичницькі кам'яні ідоли й старовинні православні церкви. Це чудовий куточок для відпочинку на мальовничій околиці Києва.
Незабутні враження залишаться у пам′яті дітей назавжди!