Екскурсія до музею народної архітектури та побуту (Пирогово)

27 травня 2019 р.

Екскурсія до музею народної

архітектури та побуту (Пирогово)

27 травня 2019 року учні гімназії відвідали Національний музей народної архітектури та побуту - Пирогово.

Це музей під відкритим небом, що є архітектурно-ландшафтним комплексом усіх історико-етнографічних регіонів України. Територія музею – 150 гектарів, а експозиція налічує близько 300 експонатів.

Мальовничою територією музею малята пересувалися на електромобілях. Так дітлахи мали змогу ознайомитися з основними етнографічними зонами нашого рідного краю: Поліссям, Наддніпрянщиною, Слобожанщиною, Карпатами, Поділлям і Таврією.

Пирогово - це величезна жива казка, де гармонійно поєднано автентичні українські хати, предмети побутового вжитку, млини, вітряки, язичницькі кам'яні ідоли й старовинні православні церкви. Це чудовий куточок для відпочинку на мальовничій околиці Києва.

Незабутні враження залишаться у пам′яті дітей назавжди!