Інтелектуально-розважальна гра "Мовний екстрим" у 10 класі

25 лютого 2019 p.

Інтелектуально-розважальна гра

«Мовний екстрим» у 10 класі

25 лютого 2019 року учитель української мови та літератури Пучок Юлія Вікторівна організувала й провела інтелектуально-розважальну гру «Мовний екстрим» для учнів 10 класу.

Насамперед десятикласники сформували дві команди: «Генії» та «Поліглоти». У першому конкурсі під назвою «Мовне асорті» учасники мали відповісти на запитання з різних галузей мовознавства. На наступному етапі команди отримали конверти з частинками фразеологізмів. Завдання полягало в тому, щоб якнайшвидше відновити сталі вислови й розтлумачити їх значення. У змаганні «Збери літери» гравці мали скласти із запропонованих літер  слова, вишикувавшись у відповідному порядку. А  конкурс «Музичний батл» продемонстрував, наскільки добре учні знають українські народні пісні. На останньому етапі перегонів капітани команд мали без затримки назвати антоніми до запропонованих слів.

В результаті з невеликим розривом перемогла команда «Поліглоти»! А найкращою винагородою для всіх гравців стали чудовий настрій та яскраві враження!