Виставка домашніх тварин
|
18 квітня 2019 р. Виставка домашніх тварин 18 квітня 2019 року в рамках декади природничих дисциплін вчитель біології та географії Бурков Павло Андрійович провів у гімназії традиційну виставку домашніх тварин. ![](/images/2018-2019/18_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/4.jpg) ![](/images/2018-2019/18_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/7.jpg) ![](/images/2018-2019/18_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/10.jpg) ![](/images/2018-2019/18_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/13.jpg) У цей день кожен гімназист мав нагоду принести свого домашнього улюбленця та показати його всій гімназійній родині. ![](/images/2018-2019/18_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/17.jpg) Атмосфера добра, турботи та любові переповнила фойє гімназії. Учні демонстрували один одному своїх котиків, песиків, кроликів, хом’яків, рибок та папуг. Тваринки у свою чергу, з великою радістю знайомились одне з одним та забавляли своїх господарів. ![](/images/2018-2019/18_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/22.jpg) ![](/images/2018-2019/18_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/25.jpg)
|
![](img_0/spacer.gif) |