Участь гімназистів у ХХІ Міжнародній олімпіаді "ІнтелекТ"

15 квітня 2019 р.

Участь гімназистів у ХХІ Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ»

13 квітня 2019 року учні нашої гімназії взяли участь у ХХІ Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ», яку щороку організовує Ломоносовська школа (м. Москва).

Міжнародна Олімпіада «ІнтелекТ» – це змагання на логічне мислення, пам’ять, увагу, винахідливість та уяву. На олімпіаді учні мають змогу продемонструвати не лише знання певного шкільного предмета, а й рівень власного інтелектуального розвитку. Завданнями олімпіади є логічні задачі й головоломки, розроблені на матеріалах базових шкільних предметів.

Цьогоріч в олімпіаді взяли участь понад 300 учнів з Росії, України, Киргизстану, Узбекистану, Литви, Латвії, Польщі, Німеччини, Індії, Ірану та інших держав. Учасниками олімпіади були п’ять наших гімназистів: Слесаренко Ліза (4 кл), Сергієнко Платон (7 кл), Мішкой Андрій (7 кл), Дашковський Олександр (8 кл) та Щеглов Владислав (11 кл).

У перервах між етапами змагань для учнів були організовані цікаві заходи: концертна програма, майстер–класи, спортивні змагання,  флешмоб,  до яких мали змогу долучитися усі бажаючі.

За результатами олімпіади бронзову медаль серед учнів 8-х класів завоював наш гімназист Олександр Дашковський! Вітаємо переможця!!!

Окрім того, за результатами олімпіади гімназисти були відзначені в таких номінаціях:

«Залізна логіка» («Железная логика») - Мішкой Андрій, Дашковський Олександр;

«Феноменальна пам'ять» («Феноменальная память») - Щеглов Владислав;

«Динамічная уява» («Динамическое воображение») - Сергієнко Платон.

Вітаємо переможців!!!