Святковий концерт до Дня матері

14 травня 2019 р.

Святковий концерт до Дня матері

14 травня 2019 року у фойє гімназії відбувся святковий концерт, присвяченийДнюматеріНа свято були запрошенімамита бабусінаших учнів, адже саме заради них у цей чудовий весняний день і зібралася на святкування вся гімназійна родина.

Розпочала свято учениця 5 класу Гузько Ксенія, яка виконала пісню «Singsingsing».

Учень 8 класу Дашковський Олександр привітав свою маму, директора нашої гімназії Дашковську Валентину Петрівну зі Святом мами та подарував їй букет чудових троянд.

Продовжили концерт акробатичним етюдом талановиті учениці 5 класу Азарх Христина та Якубович Марія.

Своє музичне привітання підготував для наших мам учень 6 класу, талановитий піаніст Бао Ліянг, який виконав власну фортепіанну композицію.

Хореографічний подарунок підготувала учениця 5 класу Репетило Софія.

Далі концерт продовжив чарівний вокальний дует - учениці 10-го класу Рак Марія та Репійчук Марія. Дівчата виконали ніжну ліричну пісню - «Lovely».

До уваги глядачів був запропонований сучасний танець у виконанні учениць 7-го класу.

Наступним номером був феєричний виступ учениці 6-го класу Кіри Касьянової, яка є Лауреатом Iта IIступенів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фіналісткою телепроектів «Україна має талант» та «Голос Діти». Кіра зачарувала присутніх гостей  піснею «OhDarling».

Фінальною композицією стала чудова пісня «Мамочко моя» у виконанні учнів 2-го класу.

Пам’ятаймо, милі діти,
Що для нас в усьому світі,
Найдорожчі – наші мами!

Нам маленьким і дорослим -
Все дають вони з любов’ю:
Ніжне серце, світлий розум,
Сили нашому здоров’ю.

Як ставали ми на ноги,
Перший крок наш був – до мами!
Радість маєм чи тривогу -
Серце мами завжди з нами.

Зі святом, дорогі матусі!