Відкритий урок українознавства на тему:

«Петриківський розпис та народне мистецтво М.Приймаченко, К. Білокур»

9 листопада 2017 р.

Відкритий урок українознавства на тему:

«Петриківський розпис та народне мистецтво

М.Приймаченко, К. Білокур»

9 листопада 2017 року для учнів 6-х класів приватної Лінгвістичної гімназії вчитель історії Кандиба Людмила Іванівна організувала та провела відкритий урок українознавства на тему: «Петриківський розпис та народне мистецтво М.Приймаченко, К. Білокур».

Головною метою заходу було формування у гімназистів уявлення про культурну спадщину та гуманістичну ментальність нашого народу.

На початку уроку Людмила Іванівна розповіла про історію селища Петриківка й творчий шлях народних майстринь. Учні демонстрували результати своїх історико-культурологічних розвідок, використовуючи мультимедійні презентації та роздруковані зразки художніх робіт Марії Приймаченко та Катерини Білокур.

Захід пройшов у невимушеній, затишній та душевній атмосфері, а наші юні дослідники дізналися багато нового і цікавого про розвиток мистецтва живопису в Україні.