Урок-вистава учнів першого класу «A party for Winnie-the-Pooh»

9 лютого 2018 р.

Урок-вистава учнів першого класу

«A party for Winnie-the-Pooh»

9 лютого 2018 року в рамках декади іноземних мов відбувся урок-вистава учнів  першого   класу  «A party for Winnie-the-Pooh» за мотивами відомої казки «Вінні-Пух», яку підготували вчителі англійської Горбенко Сніжана Сергіївна, Співак вікторія Юріївна та Тараненко Наталія Петрівна.

Свято розпочали ведучі, наші маленькі гімназисти, які представили всіх героїв казки: мишок, їжачка, вовка, лисичку, білочку та пташок.

Головним персонажем був, звичайно, Вінні-Пух, який чомусь перебував у поганому настрої. Ведучі вирішили допомогти йому і розвеселити його. Хлопчик та дівчинка вирішили влаштувати вечірку для Вінні-Пуха, на яку і запросили всіх звірят. Юні гімназисти розповідали вірші та розігрували сценки, де продемонстрували блискучі знання, здобуті за перший рік навчання у гімназії.

Чудовою окрасою концерту стали англомовні пісні.

Батьки отримали чудовий настрій та багато дивовижних вражень від перегляду казки, а учні незабутній досвід виступу перед глядачами з виставою англійською мовою.