Відкриті уроки польської мови

7 лютого 2018 р.

Відкриті уроки польської мови

7 лютого 2018 року в рамках декади іноземних мов учитель польської мови Черевик Ірина Тадеушівна провела низку відкритих уроків для учнів приватної Лінгвістичної гімназії, які вивчають польську мову.

Так, у 5 класі пройшов урок «Мій тиждень. Дні тижня, час доби». На урочі учні вивчали нові слова, читали вірші про дні тижня та виконували граматичні вправи.

Відкриті уроки для учнів 6-х класів були присвячені вивченню творчості польських поетів Яна Бжехви та Юліана Тувіма.

А у 7-му класі гімназисти розширили свої знання про географію Польщі та її історичні місця. Урок закінчився переглядом відеофільму про найцікавіші куточки Польщі.

Для учнів 8-11 класів Ірина Тадеушівна провела цікаві конкурси знавців польської мови та культури.

А закінчилась декада поїздкою наших гімназистів на міську олімпіаду з польської мови. З дев’яти учнів гімназії, які взяли участь в олімпіаді, троє здобули призові місця! Косицька Софія виборола ІІІ місце серед учнів 6-х класів міста Києва, а Крапивенко Уляна й Мінецька СофіяІІІ місця серед учнів 8-х класів міста Києва!

Ми пишаємося нашими вихованцями й бажаємо їм

подальших високих результатів у вивченні польської мови!