Участь гімназистів у конкурсі-фестивалі

«Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей»

5 грудня 2017 р.

Участь гімназистів у конкурсі-фестивалі

«Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей»

5 грудня 2017 року на базі школи №307 Деснянського району пройшов конкурс-фестиваль «Різдвяний ярмарок. Сучасна  Німеччина очима дітей». У фестивалі взяли участь учні тринадцяти шкіл нашого району. Першою частиною фестивалю був благодійний різдвяний ярмарок, зібрані кошти з якого було перераховано на лікування постраждалих учасників бойових дій в зоні АТО. Завдяки організованій акції, яку активно підтримали наші учні, було зібрано 11 500 грн. Гімназисти, що вивчають німецьку мову, підготували смачні ласощі та різдвяні сувеніри, які було розкуплено протягом першої години з відкриття ярмарку.

Другою частиною фестивалю був творчий конкурс «Сучасна Німеччина очима дітей». Наші учні під керівництвом вчителя німецької мови Каліка Вікторії Павлівни презентували німецьку казку «Дівчинка з сірниками». Головну роль зіграла учениця 7 класу Бевза Єва (дівчинка Інга). Учень 11 класу Ластівняк Артур артистично перевтілився у Мороза, а учениці 9 класу Смоленська Маргарита та Овсяннікова Вікторія зіграли Снігову Королеву та Метелицю. Учениці 8 класу Пайда Каріна та Вовнянко Джессіка майстерно виконали роль янголів, а їх однокласниця Лях Софія постала в образі бабусі. Із роллю оповідача чудово впоралась учениця 7 класу Слободян Марія.

Завдяки зусиллям вчителя музики Галанської Валерії Валеріївни та вчителя хореографії Яцківа Романа Ярославовича, які забезпечили музично-хореографічне оформлення та світлові спецефекти, виступ став справжньою зимовою феєрією.

Гімназисти  блискуче  проявили свої  лінгвістичні  та  акторські  здібності й  вибороли  почесне І місце у номінації «Театральна композиція».

Ми дуже раді, що наші учні беруть активну участь у таких заходах, демонструють високий рівень володіння іноземними мовами та примножують здобутки нашої гімназії!

Вітаємо наших переможців!