Екскурсія до Національного військово-історичного музею

4 жовтня 2017 р.

Екскурсія до Національного

військово-історичного музею

4 жовтня 2017 року в рамках вивчення предмету Захист Вітчизни учні 10-11 класів приватної Лінгвістичної гімназії відвідали Національний військово-історичний музей.  Це єдиний військово-історичним музеєм в Україні, що охоплює історію створення і розвитку військової справи на її території від бронзової доби до сьогоднішніх днів.

Спочатку гімназисти розглянули експозицію сучасної військової техніки, яку використовують наші бійці на Сході. Екскурсовод розповів, у яких боях ця техніка була використана.

Також учні ознайомилися з історією розвитку Збройних Сил України, зі зброєю періоду Козаччини, Першої та Другої світових воєн.

Окрім пізнавальної екскурсії, працівники музею підготували для гімназистів ще й практичне заняття.  Під наглядом учителя учні мали змогу розібрати та зібрати стрілецьку зброю: автомат АКМ, кулемет РПК, Гранатомет АГС-17.