День цивільної оборони

27 квітня 2018 р.

День цивільної оборони

27 квітня 2018 року в приватній   Лінгвістичній гімназії   пройшов   день  цивільної  оборони.

Учитель допризовної підготовки юнаків Довганюк Микола Григорович провів планове тренування з учнями приватної Лінгвістичної гімназії з евакуації за сигналом «Увага всім». Під час евакуації гімназисти вдосконалили свої теоретичні знання та практичні навички поведінки в екстремальних ситуація, перевірили здатність чітко й зглагоджено діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Учні 11 класу продемонстрували виконання навчальних нормативів першої медичної  допомоги  у надзвичайних ситуаціях №2, №3.

А учні 10 класу виконали норматив з одягання протигазу №1.

Насамкінець учень 7 класу Дашковський Олександр продемонстрував всім навички користування порошковим      вогнегасником,   погасивши  пожежу     в мініатюрному бутафорському будиночку.

Куратори класів провели виховні години, де розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, ознайомили з планом дій під час радіаційної небезпеки, провели вікторину «Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях».

День цивільної оборони пройшов цікаво, пізнавально та продуктивно.