Випускний бал у початковій школі

25 травня 2018 р.

Випускний бал у початковій школі

25 травня 2018 року в гімназії відбулося свято – випуск учнів 4-го класу початкової школи. Чотири роки минули  не  марно, адже  діти  навчилися писати,  читати,  рахувати, їм  було  завжди  весело  й цікаво. Учні й не помітили, як пролетіли ці роки.

Урочисто  розпочали  дійство  ведучі   свята   учні   4 класу  Тихончук  Настя  та  Колос Артем.  Діти  запросили  гостей у чарівну  мандрівку  часом, щоб згадати всі чотири роки навчання.

Четвертокласники подарували всім присутнім запальну вокально-хореографічну композицію «Имя».

А потім була подорож у недалеке минуле. Ведучі запропонували присутнім  переглянути  слайд-шоу «Найперший дзвінок…».  Це були неймовірно зворушливі кадри перших років навчання теперішніх випускників молодшої школи.

Бурхливими   оплесками  гості   зустріли   Гузько Ксенію,   яка   чудово   виконала    пісню   «5 хвилин до уроку».

Зі словами подяки учні звернулися до куратора Анастасії Володимирівни.

Незабутній танцювальний подарунок підготувала Тесленко Аделія.

У школі все починається з учителів - світлих носіїв мудрості й знань. Легшою стає життєва дорога, якщо поруч - наставник від Бога. Тому учні подякували  всім  вчителям  за  їхні  відданість  і турботу, привітали їх квітами та теплими словами.

А гітаристи 4-го класу Гузько Ксенія та Колос Артем виконали ніжну та меланхолійну композицію Олега Копенкова «Самотність».

Успіх випускників, безумовно, є заслугою найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями,    працею,    терпінням   і    відповідальністю.   За   любов  і підтримку,  ніжність і ласку  гімназисти подякували своїм батькам.

До слова запросили маму Тесленко Аделії й тата Петрової Дарії. Наталія Борисівна та Сергій Вікторович побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Ось і настав час зворушливого й прекрасного вальсу у виконанні учнів 4-го класу.

Насамкінець до всіх присутніх звернулася заступник директора гімназії з навчально-методичної роботи Мурейко Наталія Вікторівна. Вона побажала юним випускникам молодшої школи завжди і скрізь бути найкращими, поглиблювати здобуті  знання й упевнено крокувати до власної мрії!

Вітаємо наших гімназистів із закінченням молодшої школи!