Літературний вечір «Болдинска осінь»

25 жовтня 2017 р.

Літературний вечір

«Болдинська осінь»

Дни   поздней осени бранят обыкновенно

Но мне она мила, читатель дорогой,

Красою тихою, блистающей смиренно.

Так нелюбимое дитя в семье родной

К себе меня влечет.  Сказать вам откровенно,

Из годовых времен я рад лишь ей одной,

В ней много доброго; любовник не тщеславный,

Я нечто в ней нашел мечтою своенравной.

25 жовтня 2017 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбувся літературний вечір «Болдинська осінь», присвячений одному з найяскравіших періодів життя й творчості великого російського поета, письменника, драматурга Олександра Пушкіна. Захід організувала й провела вчитель зарубіжної літератури Трикіша Ольга Олександрівна.

Метою мистецького заходу було ознайомити гімназистів з прекрасною поетичною спадщиною Олександра Пушкіна, аби переконатися в неповторності, майстерності й захоплюючій життєдайності поезії митця.

Захід розпочали ведучі - учениці 7 класу Бевза Єва і Юрченко Інна. Дівчата розповіли про період життя поета, проведений у Болдино: на лоні чудової осінньої природи Пушкін створив чи не найкращі поетичні шедеври… Поезію, присвячену осені, сповнену яскравих барв і насичених звуків, ніжно й душевно прочитали учні 7 класу.

Романтичну історію кохання Олександра Пушкіна й Наталії Гончарової творчо інсценізували Марія Слободян та Ілля Кузнєцов. Кохання Пушкіна вражає й захоплює величчю. Глибину істинного почуття закоханого митця майстерно відтворив Михайло Гузько, прочитавши сонет «Мадонна».

А вчитель музики Галанська Валерія Валеріївна та вчитель географії Бурков Павло Андрійович виконали чарівний романс Олександра Пушкіна «Наталі».

Болдинська осінь стала «золотою осінню людства», адже краса барвистих образів, створених Пушкіним, надихає, чарує, вабить, тішить, заворожує й донині.