Профілактичні лекції «Правда про наркотики»

для учнів приватної Лінгвістичної гімназії

23-24 травня 2018 р.

Профілактичні лекції

«Правда про наркотики»

для учнів приватної Лінгвістичної гімназії

23 та 24 травня доцент кафедри економічної теорії НПУ ім. М.П.Драгоманова Красман Наталія Валеріївна провела змістовні лекції для учнів 6-10 класів приватної Лінгвістичної гімназії на тему «Правда про наркотики». Захід відбувся в рамках антинаркотичної освіти за сприяння організації «Нарконон».

«Нарконон» - некомерційна, нерелігійна організація, яка, застосовуючи методику, розроблену Л.Роном Хаббардом, з 1966 року рятує людей, що потрапили в наркотичну залежність. Лектори «Нарконона» допомагають дітям уникнути цієї пастки, здійснюючи антинаркотичну освіту.

Наталія Валеріївна в доступній для підлітків формі розповіла механізм формування шкідливих звичок, їх вплив на організм людини, а також про всі можливі наслідки сумнівного задоволення.

Кожен учень мав змогу поставити запитання лектору та отримати змістовну відповідь.

Безперечно, такі лекції допомагають дітям дізнатися більше про небезпеку наркотиків та зробити правильні висновки, які можуть врятувати їх життя та здоров’я в майбутньому.