Театралізоване свято «Осінній бал» у 1 класі

21 листопада 2017 р.

Театралізоване свято «Осінній бал» у 1 класі

21 листопада в 1 класі відбувся традиційний осінній бал, на який були запрошені батьки першокласників, вчителі та гості гімназії.

В урочистий час дивовижне дійство розпочали осінні листочки (Клічук Нікіта, Гриньова Марта, Гавриш Іринка, Козлинська Дар’я, Малютенко Діана, Буренко Дар’я, Євтєєва Єлизавета). Під звуки прекрасної музики діти виконали танок і запросили до зали пані Осінь. Чудова, в пишному вбранні, королева балу (Шарапова Софія) завітала з щедрим подарунком - великим та смачним короваєм.

Один за одним вітали пані Осінь гості карнавалу. Місяць Вересень (Петрик Лука) подарував кошик яблук, Жовтень (Задворнов Тімур) «розмальовував» осінніми фарбами краєвиди, а Листопад (Партола Віталій) прикрасив клас різнокольоровим осіннім листям.

Завітала на свято й кумедна супутниця Осені пані Злива (Гончар Крістіна) з музичним дарунком. Під її керівництвом учні  заспівали пісню про дощик «Паррасольки».

Бал продовжив своїм монологом Осінній Вітерець (Лазаускас Тимофій) . А яскраві Калинки (Нижник Кристина, Мамрай Яна, Буренко Дар’я) виконали запальну пісеньку «Ой є в лісі калина!».

Оце так сюрприз! На свято завітала навіть гостя з далеких екзотичних країн – Тропічна квітка (Жирко Варвара). Їй заманулося все про осінню пору року, аби розповісти своїм друзям. А у подарунок заморська Квіточка виконала запальний танок «Ча-ча-ча».

Осінь - пора щедрого врожаю. Яскрава Морквиця (Гомола Марія), вітамінна Цибулька (Субота Єлизавета), червоний Бурячок (Ксеник Владислав), білозубий Часничок (Зубенко Нікіта), соковита Динька (Харченко Стефанія) та розсудливий Гарбузик (Гулицький Денис) - чудово виконали  музичну сценку «Овочі на городі».

Бал добігає кінця, місяць Листопад і пані Осінь завершують свято. Вони вирушають у довгу путь до наступного року. А діти дарують присутнім гостям чудову пісню «Дружба».

Батьки першокласників та гості свята відзначили високий рівень органзіації музичного дійства, яке підготували та провели наші педагоги: куратор 1 класу, вчитель вищої категорії Ніколаєва Оксана Миколаївана, вчитель музики, заслужена артистка естрадного мистецтва України Галанська Валерія Валеріївна та вчитель хореографії Яцків Роман Ярославович. Завдяки їм малюки, які ще два місяці тому вперше переступили поріг гімназії, майстерно танцювали, співали та розповідали вірші.

Справжнім смачним сюрпризом та «родзинкою» свята стало веселе чаювання з ароматним короваєм. Впевнені, що позитивні враження та гарний настрій залишаться з гостями свята ще надовго.

(Фотозвіт із свята Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)