Участь гімназистів у ХХ  міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ»

21 квітня 2018 р.

 

Участь гімназистів у ХХ Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ»

 

       21 квітня 2018 року відбувся фінальний етап ХХ ювілейної  Міжнародної олімпіади «ІнтелекТ»,  у якій взяли участь наші гімназисти. Олімпіаду було організовано на базі заміської Ломоносовської    школи,   що    знаходиться     в Одінцовському районі Московської області.

    

     Олімпіада «ІнтелекТ» – це веселе й цікаве змагання, в якому учні мають змогу продемонструвати не лише знання певного шкільного предмета, а й рівень інтелектуального розвитку в цілому. Завданнями олімпіади є логічні задачі й головоломки, розроблені на матеріалі базових шкільних предметів. Участь в олімпіаді «ІнтелекТ» - не лише захоплююча гра, а й можливість виявити свої здібності, зробити крок на шляху до реалізації своєї мрії. Для учасників важливими є не лише знання шкільної програми, а й власні інтелектуальні здібності: пам’ять, увага, логічне мислення, уява та винахідливість. Метою олімпіади є заохочення школярів, що прагнуть розвивати свій інтелект.

     

      Аби взяти участь у фінальному етапі олімпіади, з’їхалося  більше 250 учасників з різних міст Росії, України, Киргизстану, Узбекистану, Литви, Латвії, Польщі, Німеччини, Індії, Ірану та інших держав. Учасниками від приватної Лінгвістичної  гімназії  стали  учні  п’ятого  та  сьомого  класів,  а  саме:  Лавін Тимофій   (5 кл.), Юрченко Інна(7 кл.), Дашковський Олександр (7кл.),  Булавенко Микита (7 кл.) та Чмір Тамара (7 кл.)

                 

      Під час олімпіади панувала атмосфера свята, інтелектуального тонусу й урочистого настрою.  У перервах між етапами змагання для учнів були організовані цікаві заходи: концертна програма, різноманітні майстер–класи(наприклад, дітей вчили грати в гольф), спортивні перегони,  флешмоб,  до яких мали змогу долучитися усі бажаючі.

               

          За результатами олімпіади наші гімназисти були відзначені в таких номінаціях:

- Дашковський Олександр – Диплом у номінації  «Точна пам’ять» («Точная память»);

Булавенко Микита - Диплом у номінації «Залізна логіка» («Железная логика»);

Юрченко Інна– Диплом у номінації «Залізна логіка» ( «Железная логика»);

Чмір Тамара - Диплом у номінації «Динамічна уява» («Динамичное воображение»);

- Лавін Тимофій – Диплом у номінаціЇ «Залізна логіка» («Железная логика»).

     

    

     Крім олімпіади, для гімназистів було організовано пызнавальну екскурсію по історичному центру Москви. Під час екскурсії учні мали змогу побачити Московський Кремль, Олександрівський сад, Храм Василя Блаженного, Храм Христа Спасителя, Історичний музей,  пішохідну вулицю Старий Арбат та інші визначні пам'ятки.


     

  

            

     Упродовж пішохідної прогулянки містом гімназисти дізналися багато цікавих історичних фактів про Москву й отримали безліч позитивних вражень.

     На повернення наших призерів з нетерпінням чекала вся гімназійна родина. Директор гімназії Валентина Петрівна на урочистій лінійці привітала наших юних ерудитів і побажала не зупинятися на досягнутому! 

              

  Вітаємо переможців!

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта