Приїзд до гімназії членів Європейської Ради

національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS)

20 квітня 2018 р.

Приїзд до гімназії членів Європейської Ради

національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS)

19 квітня 2018 року в м. Києві в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася ХХХ Міжнародна освітня конференція Генеральної Асамблеї Європейської Ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS).

Для ознайомлення з досвідом роботи   столичної    приватної   освіти  ECNAIS  були    обрані   10 навчальних приватних закладів міста Києва (із 57). Деснянський район представляла приватна Лінгвістична гімназія.

Наступного дня, 20 квітня 2018 року,  приватна Лінгвістична гімназія зустрічала гостей з Європи, а також представників українських навчальних закладів, які виявили бажання відвідати нашу гімназію.

У цей день до нас завітали члени Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл Едвард Муленбург (Нідерланди) та Пер Крістенсен (Данія). Едвард Муленбург є директором голландської мережевої освітньої організації зв’язку дітей, батьків і школи “VBS”, а Пер Крістенсен є директором «Малої школи» міста Хольбек (Данія). Також гімназію відвідали директор загальноосвітньої християнської школи «Ріка життя» міста Києва Ірина Сідляренко, директор центру іноземних мов «Speak English»(м.Бровари) Марина Дорошенко, заступник директора приватного комплексу безперервної освіти "Школа "Ейдос" (м.Запоріжжя)  Зінченко Маргарита та методист з питань міжнародних зв’язків Управління освіти Деснянської районної в місті Києві  державної адміністрації Оксана Поліщук.

Учні та колектив гімназії тепло зустріли шановних гостей. Директор гімназії пані Валентина Дашковська запросила  всіх  на   чаювання,  на   якому   відбулось  знайомство   з делегатами.  Пані Валентина розповіла про специфіку роботи нашого закладу та особливості навчально-виховного процесу гімназії.

Для    делегатів  була  проведена  екскурсія навчальними класами  та  кабінетами  гімназії,  а  гімназисти мали змогу продемонструвати знання з англійської мови, спілкуючись з іноземними представниками.

Учні гімназії підготували для гостей невеличкий концерт, вразивши їх своїми музичним та хореографічним талантами.

Наприкінці зустрічі пан Пер Крістенсен вручив Валентині Петрівні Подяку від Генеральної Асамблеї Європейської Ради національних асоціацій незалежних шкіл.

Ми були надзвичайно раді зустрічати в нашому закладі таких поважних гостей та презентувати гімназію на європейському рівні. А гості були приємно вражені рівнем знань з англійської мови наших гімназистів, нашим креативним підходом  до справи навчання та виховання дітей, а також атмосферою сімейного затишку, що панує в гімназії.