Літературна вікторина «Ці незабутні казки»

20 жовтня 2017 р.

Літературна вікторина

«Ці незабутні казки»

Казка - це те золото,

що  блищить  вогником

у дитячих  очах

Г.К.Андерсен

20 жовтня в 5 класі вчитель зарубіжної літератури Трикіша Ольга Олександрівна провела літературну вікторину «Ці незабутні казки».

Найперші твори, з якими знайомляться з малечку люди, - казки. Саме завдяки казці ми стаємо добрішими, навчаємося бачити красу навколишнього світу, засуджуємо зло й віримо в торжество добра у світі. Казки супроводжують нас усе життя. Їх люблять не тільки   діти ,а й дорослі. Слухаючи й читаючи казку, ми потрапляємо в чарівний світ, де відбуваються дива.

Мета вікторини полягала в тому, щоб виявити кращих знавців казок, розвивати пізнавальний інтерес до читання, фантазію, уяву, художній смак, плекати любов до читання художньої літератури.

Учні сформували дві команди: «Знавці» і «Розумники». Гравці з неабияким запалом змагалися в таких категоріях:

1.«Займи позицію».

2.«Хто більше? Хто краще?»

3.«Назви більше».

4.«Поміркуйте разом!»

5.«Чий це портрет?»

6.Бліц-турнір капітанів «Ерудиція».

П’ятикласники виявили неабиякі творчі здібності, винахідливість та кмітливість.

Перемогла дружба!

Вітаємо!