Філологічна гра «Мовний крос»

2 березня 2018 р.

Філологічна гра «Мовний крос»

2 березня 2018 року вчитель української мови Мурейко Наталія Вікторівна організувала та провела для учнів 5 класу філологічну гру «Мовний крос». Захід мав на меті розширити та збагатити знання учнів про рідну мову.

П’ятикласники сформували дві команди: «Пушинки» (команда дівчат) та «Арсенал» (команда хлопців). Капітаном команди «Пушинки» обрали Кас’янову Кіру,  «Арсенал» Кушпія В’ячеслава.

Гра проходила у 8 етапів. Насамперед школярі мали презентувати свої команди, придумати девіз. У наступному турі гравці розгадували криптограму, за якою був зашифрований вислів про українську мову. Під час наступних конкурсів гімназисти  з ентузіазмом відповідали на питання із розділів «Лексикологія», «Синтаксис», «Пунктуація», активно розгадували ребуси, пояснювали значення фразеологізмів, злагоджено працювали в командах.

Урок пройшов змістовно та результативно, а діти вкотре переконалися, наскільки захоплюючим і цікавим є процес вивчення  рідної мови!