Читацька конференція «Драма-феєрія Лесі Українки

«Лісова пісня» для учнів 9 та 10 класів

2 березня 2018 року

Читацька конференція

«Драма-феєрія Лесі Українки«Лісова пісня»

для учнів 9 та 10 класів

З нагоди святкування 147-ої річниці від дня народження Лесі Українки в приватній Лінгвістичній гімназії 2 березня 2017 р.  учитель української мови і літератури Шуминський Владислав Анатолійович провів  читацьку конференцію за драмою-феєрією Лесі Українки «Лісова пісня». Учні 9 та 10 класів мали змогу по-новому сприйняти безсмертний твір Лесі Українки, інтерпретуючи його в контексті філософського дослідження сучасної письменниці, громадської діячки, публіцистки Оксани Забужко.

Учасники конференції не лише  проаналізували  проблематику та квінтесенцію «Лісової пісні»,   а й спробували інтерпретувати драму-феєрію Лесі Українки як українізований міф про святий грааль. Старшокласники уважно слухали вчителя, ставили змістовні запитання, висловлювали власні ідеї та умови води,  що свідчить про високий рівень культури й  щирий інтерес до вивчення безцінної спадщини української літератури.