Вітаємо гімназистів-переможців

Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Cоняшник»

19 травня 2018 р.

Вітаємо гімназистів-переможців

Міжнародного фестивалю-конкурсу

мистецтв «Cоняшник»

19 травня 2018 року в концертній залі Київського державного коледжу туризму та готельного господарства пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник».

Фестиваль проводиться з метою ознайомлення представників українських міст із різноманіттям культурних скарбів нашої держави, створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української пісні та взаємозбагачення культурних традицій.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються солісти та творчі колективи всіх жанрів: вокалісти, інструменталісти, оркестри, танцювальні колективи та ін.

Уже другий рік поспіль учні нашої гімназії беруть участь у конкурсі. Цьогоріч ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії під керівництвом викладача гітари Семенюк Анастасії Олександрівни виступив із наступними композиціями:  "Танцюй Аіша" (Ігор Шошин)  та "Самотність" (Олег Копенков).

Номери учасників оцінювалися за наступними критеріями: творчий підхід та індивідуальність, рівень виконавської майстерності, реалізація задуму мистецького твору, артистизм та естетика сценічного одягу.

Ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії посів ІІ місце в номінації «Інструментальний жанр» та був нагороджений дипломом Міністерства культури України.

Вітаємо  з перемогою учасників нашого ансамблю: Стефанську Олександру (2 кл.), Філоненко Дениса (3-Б кл.), Гузько Ксенію (4 кл.), Колоса Артема (4 кл.), Філоненко Анастасію (6-А кл.), Юрченко Інну (7 кл.), Чмір Тамару (7 кл.), Гузька Михайла (8 кл.) та Сіроштан Олену (9 кл.)! Бажаємо й надалі примножувати здобутки гімназії та особисті творчі перемоги!