Інтелектуально-розважальна гра «Літературна карусель»

18 жовтня 2017 р.

Інтелектуально-розважальна гра

«Літературна карусель»

18 жовтня у 9 класі вчитель зарубіжної літератури Пучок Юлія Вікторівна провела інтелектуально-розважальну гру  «Літературна карусель».

Учні сформували дві команди: «Діти Прометея» (капітан – Влад Дереза) і «Розумацькі» (капітан – Рибачок Ірина). Насамперед гравці мали придумати цікавий девіз команди. «Розумацькі» не забарилися із відповіддю: «Ми зумієм без вагання виконати всі завдання!»  «Діти Прометея» також відповіли гідно: "Візьми своє серце, запали його сміло, віддай його людям, щоб вічно горіло!”  Далі капітани команд по черзі обирали конверти  з тематичними  блоками запитань із різних розділів літератури. Команди  змагалися в таких категоріях: «Теорія літератури», «Біографії»,  «Літературна казка», «Міфи», «Біблія»,  «Середньовічна література», «Бароко» та інші.

Учні продемонстрували не лише хороші знання із зарубіжної літератури, а й виявили творчість, винахідливість та  уміння працювати в команді. У запеклій боротьбі «Діти Прометея» і «Розумацькі» набрали рівну кількість балів!

Перемогла дружба! Вітаємо!