Святковий концерт до Дня матері

16 травня 2018 р.

Святковий концерт до Дня матері

16 травня 2018 року у фойє гімназії відбувся святковий концерт до Дня матері за участю учнів приватної Лінгвістичної гімназії. На свято завітали мами наших учнів, адже саме заради них у цей чудовий весняний день і зібралася на святкування вся гімназійна родина.

Розпочали свято ведучі - учень 10 класу Скопич Владислав та учениця 9 класу Котик Софія. Ведучі зачитали теплі вітання всім мамам та запросили на сцену перших артистів - наших талановитих вчителів. Бурхливими оплесками гімназійна родина зустріла вчителя англійської мови Горбанівець Вікторію Олександрівну, куратора 4 класу Каліну Анастасію Володимирівну, вчителя музики Галанську Валерію Валеріївну та заступника директора з організаційних питань Лозицьку Ганну Сергіївну, які  неперевершено виконали пісню Кузьми Скрябіна «Мама».

Учень 7 класу Дашковський Олександр привітав свою маму, директора нашої гімназії Дашковську Валентину Петрівну зі Святом мами та подарував їй букет чудових троянд.

Продовжили концерт талановиті другокласники запальною піснею «Круче всех». Святкове музичне привітання підготували учениці 3-А класу, які виконали пісню «У мамы на кухне».

Музичний подарунок, композицію Олега Копенкова «Самотність», приготував ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії під керівництвом лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, викладача гімназії по класу гітари Анастасії Семенюк.

Чудовий енергійний танець виконали учні 3-А класу. А наймолодші артисти, учні 1 класу, звеселили публіку піснею «Канікули,ура!».

Сучасний танець подарували всім присутнім вихованки колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрим» під керівництвом   вчителя  хореографії Яцківа Романа Ярославовича.

А учні 3-Б класу заспівали милозвучну ліричну пісню «Навстречу ветру».

Своїми цікавими талантами всіх приємно здивували учениці 5-го класу, продемонструвавши епатажне дефіле. А учні 4 класу виконали пісню «Имя».

Родзинкою цьогорічного Свята мами став виступ учня 10 класу Стрехо Владислава зі стендапом «День мами», який додав концерту гостроти й повеселив наших мам, учнів та гостей свята. Вражаючий запальний танець "Gangsta" виконали учениці 8 та 9 класу - вихованки колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрим».

Чарівний вокальний ансамбль учениць 9 класу неперевершено виконав пісню «River».

Незабутній танець продемонстрували вихованки колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрим».

А учениця 5 класу гімназії, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фіналістка телепроектів «Україна має талант» та «Голос. Діти» Касьянова Кіра бездоганно заспівала пісню «Капельки волшебства».

Фінальним акордом свята стала композиція “Мама”  у виконанні солістів хору приватної Лінгвістичної гімназії.

Дорогі матері!  У цей святковий весняний день прийміть найщиріші вітання та побажання щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру!

Вітаємо всіх матусь зі святом!