Екскурсійна поїздка учнів приватної Лінгвістичної гімназії

до мусульманської мечеті «Ар-Рахма»

15 травня 2018 р.

Екскурсійна поїздка

учнів приватної Лінгвістичної гімназії

до мусульманської мечеті «Ар-Рахма»

15 травня 2018 року відбулась ознайомча екскурсія учнів приватної Лінгвістичної гімназії до мусульманської мечеті «Ар-Рахма», що в перекладі з арабської означає "милосердя".

Мечеть «Ар-Рахма» збудовано в історичній  частині  Києва - на вершині гори  Щекавиці.     Для гімназистів ця екскурсія стала одним із етапів знайомства з культурою традиційних конфесій України.

В київській соборній мечеті, що є  перлиною  ісламської  архітектури,   прикрасою   столиці   й  популярним   екскурсійним   об'єктом,   гімназистів  зустрів  Муфтій  Українишейх Ахмед Тамім.  Він провів загальну пізнавальну лекцію про Іслам, розповів про історію мусульманської громади Києва й відповів на всі питання, що цікавили учнів.

Упродовж екскурсії комплексом «Ар-Рахма» гімназисти відвідали відділ сертифікації "Халяль", школу «Іршад» та лавку халяльних продуктів.

На завершення зустрічі імам (духовний керівник мусульманської громади) запросив учнів та їх вихователів на чаювання, яке пройшло в дружній і затишній атмосфері.

Ми вважаємо, що такі екскурсії допомагають гімназистам розвиватися духовно та розширювати культурний світогляд.