Хустина у звичаях, традиціях та обрядах українського народу

15 листопада 2017 р.

Хустина у звичаях, традиціях

та обрядах українського народу

15 листопада 2017 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбувся виховний захід «Хустина у звичаях, традиціях та обрядах українського народу», який організувала й провела вчитель історії та українознавства Кандиба Людмила Іванівна.

Людмила Іванівна розповіла про традиції українського народу, пов’язані з хусткою, про різновиди хусток та їх особливості. Гімназисти ознайомилися з хусткою-оберегом, з’ясували, яку роль відігравала й відіграє вона у наш час в обрядах українського народу.

Доповідь учителя супроводжувалася театралізованими постановами у виконанні учнів гімназії, декламуванням віршів про хустку та виконанням українських народних пісень.

Віддаючи  шану українській хустині, педагоги та учні гімназії виконали наступні музичні композиції: «Їхав козак на війноньку», «Місяць на небі», «Горіла сосна, палала», «Куди б я не їхала, куди б я не йшла», «Ой на горі два дубки».

Людмила Іванівна підготувала фото презентацію колекції старовинних і сучасних хусток.

Збереження народних традицій та виховання в молоді родинних цінностей

– запорука здорової нації!