Екскурсійна поїздка до храму Святих мучеників Адріана і Наталії

13 вересня 2017 р.

Екскурсійна поїздка

до храму Святих мучеників Адріана і Наталії

13 вересня 2017 року учні приватної Лінгвістичної гімназії мали чудову нагоду відвідати храм Святих мучеників Адріана і Наталії на Лісовому масиві, який упродовж 16 років оголошує настоятель церкви - отець Роман. Мета поїздки - познайомити учнів з сакральним мистецтвом  та дати духовно-моральне виховання.

У теплій і затишній атмосфері учні ознайомилися з історією створення та будівництва церкви. У 2002 році Блаженний Митрополит Київський і всієї України Володимир освятив ділянку під будівництво храму. Уже через півроку було споруджено перший поверх (нижній храм).  Престол нижнього храму освятили на честь святої мучениці Татіани – покровительки усіх, хто вчить і навчається, а престол верхнього храму - на честь святих мучеників Адріана та Наталії, які вважаються покровителями сімейного життя.

По закінченню екскурсії учнів запросили до недільної школи на трапезу, де всіх очікували солодощі та гарячий чай.

А на добру згадку про цікаву поїздку учні отримали подарунки.