Брейн-ринг між учнями, які вивчають німецьку, французьку та польську мови

12 лютого 2018 р.

Брейн-ринг між учнями, які вивчають

німецьку, французьку та польську мови

12 лютого 2018 року в рамках декади іноземних мов відбувся брейн-ринг між учнями 8-х класів приватної Лінгвістичної гімназії.

Гімназистів сформували 3 команди згідно з тим, яку мову – німецьку, французьку чи польську - вони вивчають.

Учні мали відповісти на запитання про країну, мову якої вивчають їх суперники. Чи не найцікавішим етапом конкурсу стали мультимедійні вікторини: «Вгадай країну», «Вгадай фільм» та «Вгадай мову». Так гімназисти наочно познайомились із видатними місцями, найпопулярнішими фільмами та музичними композиціями Німеччини, Франції та Польщі.

За результатами всіх конкурсів переможцем стала команда учнів, які вивчають німецьку мову. Всі учасники отримали печиво з побажаннями, а суперпризом для переможців став тубус чіпсів «Принглс».

У такій затишній мультимовній атмосфері всі гімназисти дізнались багато нового й цікавого про Німеччину, Францію та Польщу, а також весело провели час!