Новорічна зустріч у бібліотеці ім.А.Міцкевича

11 січня 2018 р.

Новорічна зустріч

у бібліотеці ім. А.Міцкевича

11 січня 2018 року відбулася традиційна новорічна зустріч членів найбільшого в Києві польського культурно-освітнього товариства ім. А.Міцкевича,  що  була організована  в   бібліотеці  ім. А.Міцкевича.

Розпочала свято президент товариства пані Ірена Гільова, яка поздоровила всіх присутніх із новорічними святами. Зі щирими вітаннями перед присутніми виступила аташе консульського відділу Республіки Польща в Києві пані Клавдії Теноуд’ї. Також   гостей  привітала  член  Головного   правління товариства ім. А. Міцкевича, директор нашої гімназії пані Валентина Дашковська.

Святковим подарунком для  присутніх став виступ вихованців нашої гімназії. Хор учнів молодшої школи під керівництвом учителя музики Галанської Валерії Валеріївни виконав всесвітньо відому композицію Йогана   Себастьяна   Баха   «Аве Марія». А учениця 5 класу Касьянова Кіра, яка є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фіналісткою телепроектів «Україна має таланти» та   «Голос. Діти» в супроводі гімназійного хору виконала пісню «Hallelujah», чим викликала справжній захват у гостей та бурхливі оплески.

Учні побували в осередку польської культури та поспілкувалися з носіями польської мови.

А на наступний день на наших маленьких артистів чекав приємний сюрприз! Всім дітям, які брали участь у святі, Валентина Петрівна вручила грошові премії за активну участь та вагомий внесок у розвиток позитивного іміджу приватної Лінгвістичної гімназії на міжнародному рівні.