З Днем народження, Валентино Петрівно!

1 грудня 2017 р.

З Днем народження,

Валентино Петрівно!

1 грудня 2017 року відбулась урочиста лінійка, на якій уся гімназійна родина привітала засновника та директора гімназії Валентину Петрівну Дашковську з Днем народження.

Педагогічний колектив гімназії підготував для пані Валентини приємний сюрприз, виконавши музичне попурі, присвячене шановній іменинниці. Прозвучали пісні «Многая лєта» та «Stolat». Вчителі висловили вдячність директору за доброзичливість і розуміння, побажали  міцного здоров’я, невичерпної енергії,  любові, оптимізму, впевненості в завтрашньому дні, а також подарували букет розкішних троянд.

До привітань приєдналися гімназисти, які підготували вітальні листівки, вірші та подарунки, виготовлені власними руками.

Діти побажали Валентині Петрівні міцного здоров’я, щастя та благополуччя й пообіцяли гарно навчатися та примножувати здобутки гімназії.

За гімназійною традицією учні виконали пісню «Happy birthday!» та «Пісеньку крокодила Гени».

Зичимо нашій любій пані Валентині міцного здоров'я, творчого натхнення, успіхів на педагогічній ниві та процвітання гімназії!

Дорога Валентино Петрівно!

З Днем народження!

(Фотозвіт із Дня народження Валентини Петрівни Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)