Святкова зустріч у бібліотеці ім. А. Міцкевича з нагоди Дня Незалежності Польщі

7 листопада 2016 р.

Святкова зустріч у бібліотеці ім. А. Міцкевича

з нагоди Дня Незалежності Польщі

7 листопада 2016 року  в приміщенні бібліотеки ім. Адама Міцкевича відбулася святкова зустріч  із нагоди Дня Незалежності Польщі.

Традиційно свято розпочалось виконанням польського та українського  гімнів. Із  урочистим  словом звернулася до гостей Директор приватної Лінгвістичної гімназії  Дашковська  Валентина Петрівна  і привітала всіх присутніх із  Днем  Незалежності Польщі.
  Наші гімназисти під керівництвом  учителя польської мови  Краснопольської Юлії Болеславівни  та учителя музики  Галанської Валерії Валеріївни підготували  святковий концерт.

Учні гімназії, які вивчають польську мову, перевтілились у найвідоміших діячів науки і культури Польщі: Миколи  Коперніка (Даниїл Ганщук), Адама Міцкевича (Андрій  Мішкой), Фредеріка  Шопена (Микита  Булавенко), Генріха  Сінкевича (Михайло Дікмаров), Марії  Кюрі-Склодовської (Ядвіга Якубицька) - дикламували вірші та ділилися цікавими фактами із життя вищезазначених особистостей.

Голова Київського польського культурно-освітнього товариства ім. А. Міцкевича пані Ірена Гільова  та засновник і голова польської політичної партії "Солідарність" пан Станіслав Костецький щиро подякували творчому колективу гімназії за прекрасний концерт і  побажали всім успіхів і наснаги.

Святковий захід завершив Генеральний Консул Республіки Польща в Києві пан Томаш Дедерек, привітавши всіх присутніх із національним святом і вшанувавши пам’ять полеглих у нелегкій боротьбі за здобуття незалежності  Польщі. Також  він висловив щиру подяку за організацію чудового свята Ірені Гільовій, Валентині Петрівні Дашковській, а також  усім  присутнім учителям та гімназистам.

Після урочистої програми на гостей чекало вишукане частування. Учні нашої гімназії мали чудову нагоду поспілкуватися польською мовою в осередку польської культури.