Співпраця приватної Лінгвістичної гімназії

з Міжнародним освітньо-методичним центром «Пірсон -Дінтернал»

3 лютого 2017 р.

Співпраця приватної Лінгвістичної гімназії

з Міжнародним освітньо-методичним центром

«Пірсон-Дінтернал»

3 лютого 2017 року в приватній Лінгвістичній гімназії викладачі Міжнародного освітньо-методичного центру «Пірсон-Дінтернал» провели для учнів 9-11 класів урок-тренінг «Стратегія успішного складання ЗНО».

Методист центру Олена Міходуй запропонувала учням письмові завдання у форматі ЗНО на знання лексичного та граматичного матеріалу, вказала на важливі моменти написання нарису, розповіла про типові помилки,  які  допускають  учні   під   час   виконання     завдань,    а також вказала на способи їх вирішення.

Гімназисти з цікавістю слухали викладача, ставили запитання, які виникали в процесі спілкування.

Такі тренувальні тести допомагають нашим гімназистам краще підготуватися до ЗНО.

Дякуємо представникам «Пірсон-Дінтернал» за корисну та змістовну зустріч.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!