Інтелектуальна гра «Puzzle English» в 4 класі

7 лютого 2017 р.

Інтелектуальна гра

«Puzzle English» в 4 класі

7 лютого вчитель англійської мови Горбанівець Вікторія Олександрівна провела вже традиційну для гімназії інтелектуальну гру «Puzzle English».

Саме такі уроки в форматі гри допомагають учням узагальнити вивчений матеріал та сприяють переходу лексики з пасивного запасу до активного. А робота в команді підвищує пізнавальний інтерес  учнів, формує культуру спілкування.

Учні заздалегідь були розділені на три команди:  "English", "Americans" та "Canadians".

Протягом десяти раундів діти відповідали на різноманітні запитання та розгадували загадки й ребуси лексичного, граматичного і краєзнавчого характеру. Для забезпечення зорового сприйняття всі  завдання супроводжувалися слайдами мультимедійної презентації. Найбільше гімназистам сподобався веселий раунд-гра в «крокодила» англійською мовою.

А результатом запеклого інтелектуального поєдинку стала перемога команди "Canadians"!

Насамкінець гімназистів чекало смачне частування солодощами та справжнім англійським чаєм!