Урок-мюзикл учнів 3-го класу «Zoo Music Show»

13 лютого 2017 р.

Урок-мюзикл учнів 3-го класу

«Zoo Music Show»

На завершення декади 13 лютого вчителі англійської мови Лях Наталія Олександрівна, Горбенко Сніжана Сергіївна та Рай Ольга Михайлівна  підготували   урок-мюзикл  учнів       3-го класу «Zoo Music Show».

Основою мюзиклу стали англомовні пісні та лексика, які діти вивчали протягом 2-3 класів. Гостей свята запросили до себе мешканці зоопарку: слоненя Трампіт, тигреня Тег, кенгуру Карла, пінгвін Петті та наглядачка зоопарку Селлі. Вони розказали про себе та виконали пісні англійською мовою для вдячної батьківської публіки.

Діти із захватом та великою відповідальністю готувалися до постановки мюзиклу: вивчили ролі, підготували костюми, тренувались танцювати   та   співати.  Під   час   свята  гімназисти    з гордістю і артистизмом презентували те, чому навчилися.

Справжнім визнанням для маленьких талантів стали бурхливі оплески! А гості свята отримали величезне задоволення та безліч позитивних емоцій.