Вітаємо гімназистів-переможців Х Всеукраїнського музичного конкурсу

Вітаємо гімназистів-переможців

Х Всеукраїнського музичного конкурсу

«Голос Країни»

24-27 листопада 2016 року у концертній залі Київського університету ім.Бориса Грінченка відбулась X Всеукраїнська музична олімпіада "Голос Країни". В олімпіаді взяли участь професійні музичні виконавці, а також учні, студенти та педагоги музичних класів, відділів та факультетів навчальних закладів України.

Серед конкурсантів були і три учениці нашої гімназії: Бурлака Альбіна, Кас'янова Кіра та Іщенко Весна. Дівчата підготували незабутні виступи під керівництвом   концертмейстера гімназії Галанської   Валерії   Валеріївни.   Кожна   з учениць виборола призове місце у своїй категорії.

28 листопада на традиційній лінійці вся гімназійна родина привітала наших талановитих вокалістів із перемогою. Ученицям були вручені дипломи.

Учениця 2-А класу Бурлака Альбіна отримала диплом лауреата ІІ ступеня у номінації «Джазовий вокал» за виконання пісні Артема Ільєнко "Капля".

Учениця 4 класу Кас'янова Кіра виборола звання дипломанта в номінації «Естрадний вокал» за пісню Illaria "Відьма", а учениця 8 класу Іщенко Весна - дипломанта в номінації «Естрадний вокал» за пісню Крістіни Агілери "Hurt".

Приватна Лінгвістична гімназія та особисто вчитель музики Галанська Валерія Валеріївна були нагороджені дипломомами «За високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади та великий   внесок у   професійну   музичну   освіту».

Промонуємо до вашої уваги відео з виступу учениці 2-А класу Бурлаки Альбіни.

Ми дуже раді, що такі талановиті діти навчаються

в нашій гімназії та примножують її здобутки!

Вітаємо з перемогою!