Підготовка до навчання у Польщі

24 травня 2017 р.

Підготовка до навчання у Польщі

24 травня 2017 року до приватної Лінгвістичної гімназії завітали представники міжнародної школи «AWANS» міста Кельце (Польща) з дружнім візитом. Місією міжнародної школи «AWANS» є навчання, виховання та підготовка до навчання у вищих навчальних закладах або роботи в Польщі і Євросоюзі.

Представники школи підготували презентацію свого навчального закладу учням 9 та 11 класів приватної Лінгвістичної гімназії, які вивчають польську мову. Гості розкрили основні переваги навчання та роботи у Польщі, відповіли на численні запитання учнів та дали цінні поради.

Такі візити, безумовно, допомагають учням у виборі майбутнього місця навчання та профорієнтації загалом, тому гімназія регулярно запрошує представників шкіл та вищих навчальних закладів інших країн.