Перемога в конкурсі "Французька весна. Подорож казками Шарля Перро"

20 квітня 2017 р.

Перемога в конкурсі

"Французька весна. Подорож казками Шарля Перро"

20 квітня  2017 року в приміщенні      СШ № 249 відбувся щорічний конкурс в рамках Всеукраїнського фестивалю "Французька весна". Спеціальним гостем цього конкурсу був аташе з питань  співробітництва в галузі  шкільної освіти    Посольства Франції     в   Україні   месьє  Меді   Шергі.

Наша команда гімназистів під керівництвом учителя французької мови Ганщук Надії Олегівни та вчителя вокалу Галанської Валерії Валерівни представили цьогоріч музичну виставу  "Спляча красуня" за мотивами казки Шарля Перро "La belle au bois dormant". Виступ відкрив учень 5-б класу Олександр Невзоров,   який   виконував роль автора .

Потім на сцені з' явилися король та королева,  ролі  яких майстерно зіграли  учень 7 класу Іван Волос та учениця 8 класу Марія Рак.     У прекрасних фей перевтілилися учениці 7-го та 8-го класів: Кривонос Анна, Круцюк Андріана, Єлісова Анастасія, Голь       Катерина,         Погосян       Марго         та        Сіроштан   Олена.   А  темперамент  злої чаклунки    талановито    розкрила    учениця    8 класу Ірен Рибачок.  Ролі чарівної принцеси та мужнього принца  зіграли учениця 9 класу Лілія Глушковська та Павло Новаковський. Атмосферу середньовічного настрою створив гімназійний балет - учні 5-а класу: Короткевич Анна, Мішкой Андрій, Ніколаєв Ілля, Курочкін Артем,Травков Арсєній, Севиченко Ліза, Семерунь Даша та Філоненко  Анастасія.

Гімназисти розкрили не лише чудові акторські здібності, а й продемонстрували бездоганне володіння французькою мовою.

Згідно наказу Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації      № 232 від 27  квітня   2017     року наші    гімназисти вибороли   перемогу           у цьогорічному конкурсі "Французька весна. Подорож казками Шарля Перро".

Тож щиро  вітаємо нашу гімназійну команду з почесним І місцем!