Відкритий урок зарубіжної літератури «Что за прелесть эти сказки!»

20 жовтня 2016 р.

Відкритий урок зарубіжної літератури

«Что за прелесть эти сказки!»

20 жовтня у 5-Б класі учитель Боліла Лариса Анатоліївна провела відкритий урок зарубіжної літератури «Что за прелесть эти сказки!». Урок  присвячений вивченню  казок О.С.Пушкіна. Напередодні уроку діти  прочитали  такі  твори:  «Сказка   о   попе  и    о работнике его Балде», «Сказка о рыбаке и рыбке»,«Сказка о золотом петушке».

У вступному слові вчитель ознайомила п`ятикласників із цікавими фактами життя геніального поета, наголосивши на неповторності і художній самобутності його віршованих казок. Діти переказували короткий зміст кожної казки, характеризували головних героїв, влучно відповідали на запитання вчителя. Опрацювання художньо-ідейного змісту творів супроводжувалося переглядом уривків із одноіменних мультфільмів, знятих за мотивами казок Пушкіна.

Основну увагу учнів учитель зосередила на виховній функції казок, адже сам Пушкін навчав: «…Сказка - ложь, да в ней намек, добрым молодцам урок!».

Усі діти  були захоплені роботою на уроці, проте найактивніше працювали Карина Горбанівець, Ліза Буркова та Аделіна Краснопольська.