Поїздка учнів 5-6-х класів до Москви

та їх участь у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ»

20–22 квітня 2017 р.

Поїздка учнів 5-6-х класів до Москви

та їх участь у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ»

22  квітня  2017  року   відбувся   фінальний   етап   ХІХ   Міжнародної  олімпіади   «ІнтелекТ»,  у якій взяли участь наші гімназисти. Олімпіаду було організовано на базі заміської Ломоносовської    школи,   що    знаходиться     в Одінцовському районі Московської області.

Олімпіада «ІнтелекТ» – це змагання, в якому учні мають змогу продемонструвати не лише знання певного шкільного предмета, а й рівень інтелектуального розвитку в цілому. Завданнями олімпіади є логічні задачі й головоломки, розроблені на матеріалі базових шкільних предметів.  Для учасників важливими є не лише знання шкільної програми, а й власні інтелектуальні здібності: пам’ять, увага, логічне мислення та уява.

Щоб взяти участь у фінальному етапі олімпіади, з’їхалося  більше 250 учасників з різних міст Росії, України, Киргизстану, Узбекистану, Литви, Латвії, Польщі, Німеччини, Індії, Ірану та інших держав.Учасниками від приватної Лінгвістичної гімназії стали учні п’ятого та шостого класів, а  саме:  Мироненко  Ярослав   (5 кл.), Невзоров Олександр (5 кл.), Дашковський Олександр (6 кл.) та Булавенко Микита (6 кл.).

Під час олімпіади панувала атмосфера свята, інтелектуального тонусу й урочистого настрою.   У перервах між етапами змагання для учнів були організовані цікаві заходи: концертна програма, майстер–класи, спортивні змагання,  флешмоб,  до яких мали змогу долучитися усі бажаючі.

За результатами олімпіади наші гімназисти були відзначені в таких номінаціях:

- Дашковський Олександр – Диплом у номінації  «Динамічна уява» («Динамичное воображение»);

- Булавенко Микита - Диплом у номінації «Динамічна уява» («Динамичное воображение»);

- Невзоров Олександр – Диплом у номінації «Точна пам'ять» ( «Точная память»);

- Мироненко Ярослав - Диплом у номінації «Динамічна уява» («Динамичное воображение»).

Окрім того, Булавенко Микита посів 3-є місце серед учнів 6-го класу та отримав бронзову медаль!

Крім олімпіади, для гімназистів була організована автобусна екскурсія по історичному центру Москви. Під час екскурсії учні мали змогу побачити Московський Кремль, Олександрівський сад, Красну площу, Храм Василя Блаженного, Храм Христа Спасителя, Історичний музей, Третьяковську галерею, пішохідну вулицю Старий Арбат та інші визначні пам'ятки.

Упродовж пішохідної прогулянки містом гімназисти дізналися багато цікавих історичних фактів про Москву і отримали безліч позитивних вражень.

Після приїзду з Москви наших призерів–переможців на урочистій лінійці привітала директор гімназії Валентина Петрівна та вся гімназійна родина.

Вітаємо переможців!