Урок-вікторина «Світ літератури»

19 жовтня 2016 р.

Урок-вікторина «Світ літератури»

19 жовтня  у   8 класі   учитель   Пучок Юлія Вікторівна   провела   урок-вікторину   «Світ літератури». Учні сформували три команди: «Аргонавти» (капітан – Смоленська Маргарита), «Зевс» (капітан – Ганщук Данило) і «Знавці» (капітан – Жигалюк Антон).

Перший етап вікторини передбачав відповіді на тематичні блоки запитань з теорії літератури, запитань на знання біографії письменників та змісту вивчених творів.

На другому етапі у знанні зарубіжної літератури змагалися капітани. А останній етап сповна розкрив кмітливість учасників гри: представник команди мав відгадати літературного героя , керуючись ланцюжком підказок.

Учні продемонстрували не лише хороші знання із зарубіжної літератури, а й виявили творчість, винахідливість та  уміння працювати в команді.

Перемогла команда «Зевс»!

Вітаємо!