Звітний концерт учнів гімназійної музичної студії «Gymnasium-sound»

та гімназійної хореографічної студії «Екстрім»

18 травня 2017 р.

Звітний концерт учнів

гімназійної музичної студії «Gymnasium-sound»

та гімназійної хореографічної студії «Екстрім»

18 травня 2017 року в фойє приватної Лінгвістичної гімназії зібралися вчителі, батьки, гімназисти на звітний концерт учнів музичної та хореографічної студій. У цей хвилюючий день гімназисти демонстрували все, чому вони навчилися, займаючись у займаючись у позаурочний час вокалом, хореографією, а також грою на гітарі та фортепіано.

Розпочали творчий звіт учні хореографічної студії (викладач - лауреат міжнародних конкурсів  Яцків Роман Ярославович). Учасники молодшої групи колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім» виконали танок «Майстер-шеф».

Наступними на сцену вийшли учні музичної студії, а саме - класу фортепіано (викладач - заслужений артист естрадного мистецтва України Галанська_Валерія_Валеріївна).

Маленькі піаністи були вдумливими та зосередженими, виконуючи класичні твори. Учениця 1 класу Корнійчук Каміла бездоганно зіграла етюд І.Берковича, а учениця 2-А класу Войтович Лада - етюд №3 Карла Черні та пісню «Тином-тином» композитора Сергія Прокоф’єва.

Учениця 2-А класу Москаленко Надія прекрасно виконала концертний етюд №1 Карла Черні та Сонатину Людвіга ван Бетховена. Учениця 6 класу Бевза Єва чудово зіграла етюд № 1 Карла Черні.

Наступними демонстрували свої досягнення вихованці Валерії Валеріївни по класу вокалу. Першою на сцену вийшла учениця 2-А класу Бурлака Альбіна, яка заспівала пісню Shiri MaymonHsheket Shenishar”. Майстерно презентувала свої музичні здібності учениця 5-А класу Романчук Дарина неперевершеним виконанням пісні Lady AntebellumNeed you now”.

Досягнення своїх численних вихованців представила викладач гітари - лауреат українських та міжнародних конкурсів Семенюк Анастасія Олександрівна.

Першою продемонструвала гостям блискучу гру на гітарі учениця 1 класу Стефанська Олександра з українською народною піснею «На вулиці скрипка грає». Учні 2-Б класу Крапивенко Данило та Філоненко Денис разом з педагогом Анастасією Олександрівною чудово виконали запальну композицію «Мучача» Олега Копенкова.

Учениці 8 класу Іщенко Весна та Петрова Анна в супроводі свого наставника подарували гостям інструментальний твір «Милонга» композитора Олега Копенкова.

А на завершення виступів ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії неперевершено виконав аж чотири інструментальні композиції: «Іспанська замальовка»(Л.Іванов), «Розмова» (Л.Герасимчук), «Кубинська румба»(О.Копенков) та знаменитий саундтрек до фільму «Пірати Карибського моря» композиторів Ханса Циммера та Клауса Бадельта.

Насамкінець свої незрівнянні виступи продемонстрували вихованці середньої та старшої групи колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім», які підготував учитель хореографії Яцків Роман Ярославович.

Академічний концерт творчих студій завершився, залишивши чудові враження,  а також яскраві фото й відео на згадку.

Бажаємо нашим гімназистам і надалі розвиватися та підкоряти нові творчі горизонти!