Вітаємо гімназистів-переможців

Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник»

18 березня 2017 р.

Вітаємо гімназистів-переможців

Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Cоняшник»

18 березня 2017 року на великій сцені Культурно-мистецького центру Академії праці й соціальних відносин пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник». Фестиваль проводиться з метою ознайомлення представників різних міст із різноманіттям культурного скарбу нашої держави, створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української пісні та взаємозбагачення культурних традицій.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються солісти та творчі колективи всіх жанрів: вокалісти, інструменталісти, оркестри, танцювальні колективи та ін.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь й учні нашої гімназії. Ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії під керівництвом викладача гітари Семенюк Анастасії Олександрівни виконав композицію Людмили Іванової «Іспанська замальовка» та інструментальний твір Лілії Герасимчук «Розмова».

Виступи учасників оцінювалися за наступними критеріями: творчий підхід та індивідуальність, рівень виконавської майстерності, реалізація задуму художнього твору, артистизм та естетика сценічного одягу.

Ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії посів ІІ місце у номінації «Інструментальний жанр» та був нагороджений дипломом Міністерства культури України.

Вітаємо  з перемогою учасників нашого ансамблю: Княжицьку Анастасію (6кл.), Юрченко Інну (6кл.), Манчевську Діану (6кл.), Саламаху Яну (6кл.), Ляльку Катерину (4 кл.), Філоненко Анастасію (5 клас.), Петрову Ганну (8кл.), Іщенко Весну (8кл.) та Гузька Михайла (7кл.) з перемогою та бажаємо і надалі примножувати здобутки гімназії та творчі перемоги!