Екскурсійна поїздка до Національного парку «Межигір’я»

18 жовтня 2016 р.

Екскурсійна поїздка

до Національного парку «Межигір’я»

18 жовтня учні нашої гімназії у супроводі куратора 2-Б класу Коркішко Олени Олегівни та екскурсовода пана Михайла відвідали Національний парк «Межигір’я», що знаходиться у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Гімназистам дуже сподобався ландшафтний дизайн парку, рідкісні рослини та вишукані скульптури «Межигір’я».

Після прогулянки біля резиденції екс-президента,  учні побували  на Дніпровській  набережній,   де побачили плаваючий будинок для прийому гостей.

Також дітям було надзвичайно цікаво спостерігати за чарівною фауною «Межигір’я»: качками, лебедями,   білочками   та   кроликами. Особливо   запам’яталося    учням  відвідування   зоопарку,  де знаходяться вольєри зі  страусами,  оленями,  кабанами,  муфлонами,  антилопами  та фазанами.

Усі з захопленням фотографувалися на тлі осінніх барв, отримуючи справжню естетичну насолоду від прогулянки. Наприкінці   кожен   гімназист  кинув   монету   у  чарівний  фонтан,   щоб обов’язково повернутися у цей мальовничий парк.