Урочистий концерт до Дня Матері

17 травня 2017 р.

Урочистий концерт до Дня Матері

17 травня 2017 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбувся урочистий концерт до Дня Матері. В актовій залі школи №249 зібралися вчителі, учні та батьки гімназистів. У залі було багато мам, адже саме заради них у цей чудовий весняний день і зібралася на святкування вся гімназійна родина.

Під гучні оплески та звуки фанфар свято відкрив гімназійний хор разом з ансамблем барабанщиків приватної Лінгвістичної гімназії та колективом естрадно-спортивного танцю «Екстрім».

Ініціативу на сцені впевнено підхопили ведучі нашого свята: учень 5-А класу Вітенко Леонід разом зі старшою сестрою, ученицею 11 класу Вітенко Єсенією. Вони привітали всіх гостей зі святом та запросили на сцену учнів 2-А та 2-Б класів, які виконали пісню «Мама - перше слово».

Наступними щиру вдячність нашим мамам висловили у пісні «Матуся навчила»  наші наймолодші артисти -  учні  1-го класу.

Сучасний танець виконали вихованці колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім» під керівництвом учителя хореографії Романа Яцківа.

Ансамбль гітаристів приватної Лінгвістичної гімназії під керівництвом лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, викладача гімназії по класу гітари Анастасії Семенюк виконав знамениту п’єсу Клауса Бадельта і Ханса Циммера «He is a pirate».

Учениця 10-го класу Мішкой Анастасія вразила всіх своєю хореографічною майстерністю, виконавши незабутній індійський танець.

Кульмінацією свята став виступ Мішкой Анастасії  з піснею «Тримай» Христини Соловій. Партії бек-вокалу виконали вихованці старшої групи вокальної студії Лінгвістичної гімназії, на гітарі зіграла Анастасія Семенюк, а на клавішних - заступник директора з організаційних питань Лозицька Ганна Сергіївна.

Ще один запальний та яскравий концертний номер підготували вихованці нашого колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім».

Шестикласники подарували дорогим мамам надзвичайно душевну пісню «Молитва про маму».

Учень 6-го класу Дашковський Олександр особисто привітав усіх присутніх у залі матусь і, звичайно ж, свою маму - директора гімназії Дашковську Валентину Петрівну.

Прозвучали фанфари - і на сцену вийшли хлопчики 3-го та 4-го класів, щоб поздоровити своїх матусь зі святом чудовими віршами.

Фінальним акордом стала композиція “Mama,I love you”  у виконанні солістів хору приватної Лінгвістичної гімназії

Спасибі за ласку, за щире тепло,

Недоспані ночі, турботи й добро.

Здоров’я міцного вам зичимо щиро,

Любові і радості, злагоди й миру!

Вітаємо всіх матусь зі святом!