Участь учнів гімназії у написанні «Ломоносовського диктанту» в режимі онлайн

16 листопада 2016 р.

Участь учнів гімназії у написанні

«Ломоносовського диктанту» в режимі онлайн

16 листопада учні Лінгвістичної гімназії взяли участь у граматичній онлайн – битві «Ломоносовський диктант», приуроченій 305-ій річниці від дня народження Михайла Ломоносова.

Для учнів Лінгвістичної гімназії це перший досвід «граматичного бою», організованого мережею Ломоносовських шкіл спільно з організаторами всесвітньої акції «Тотальний диктант».

Ломоносовський диктант – це справжнє свято російської словесності. Диктант проводився в онлайн-режимі. У ньому взяли участь чотири тисячі учнів із Росії, Білорусії, Казахстану та інших країн.    Серед   них   були  і   учні   нашої   гімназії, які виявили бажання перевірити свої знання     з російської мови.

Наші  гімназисти  (учні 8-10 класів)  писали  диктант  у  кабінеті інформаційних технологій.    За допомогою інтерактивної дошки учні змогли дистанційно спостерігати за прямою трансляцією диктанту через мережу інтернет.

Перед початком «граматичного бою» своє вступне слово сказали засновник та науковий керівник Ломоносовської школи Марат Зіганов,  директор Ломоносовської школи Наталія Локалова та координатор всесвітньої акції «Тотальний диктант» Марія Ровнінська. Читала диктант актриса Московського театру драми і комедії Ірина Ліндт.

Свої рукописні роботи, переведені у цифровий формат, гімназисти відправили на електронну адресу комісії з перевірки, до складу якої увійшли провідні педагоги московських шкіл, а також експерти всесвітньої акції "Тотальний диктант». У результаті перевірки текстів усі учасники отримали рекомендації від філологів. «Диктант написано блискуче»,  - таку оцінку здобула учениця 9 класу Шепітько Марія.

Дякуємо Ірховій Ксенії, Ганщуку Дані, Мішкой Анастасії, Кошовій Поліні, Рибачок Ірині та Якубицькій Ядвізі за участь у диктанті.

Сподіваємося, що це змагання стане для наших гімназистів традиційним.

Так тримати!