![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/42.jpg)
|
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/1.jpg)
|
Кіт Маркіз (господар Дерябіна Аделіна - учениця 2-Б класу) | Собака Барбі (господар Олефіренко Ліза - учениця 1-го класу) | Рибка Фрейда (господар Войтович Лада - учениця 2-А класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/37.jpg)
|
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/39.jpg)
|
Собака Боні (господар Царенюк Анастасія - учениця 2-А класу) | Морська свинка Маршал (господар Чернолевський Ярослав- учень 2-А класу) | Собака Хоббі (господар Шатайкіна Поліна- учениця 2-А класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/5.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/36.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/35.jpg)
|
Собака Чубака (господар Рябченюк Нікіта - учень 2-А класу) | Кіт Персик (господар Гутверт Ірина - учениця 2-А класу) | Кіт Ніка (господар Трухан Марія - учениця 2-А класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/3.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/31.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/33.jpg)
|
Хом'як Спонжик (господар Бурлака Альбіна- учениця 2-А класу) | Морська свинка Томас (господар Гусейнова Анна - учениця 2-Б класу) | Хом'як Кнопка (господар Заячківська Марія- учениця 2-Б класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/34.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/32.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/4.jpg)
|
Кролик Латте (господар Мінецька Ліза - учениця 2-Б класу) | Кішка Плюшка-Хрюня (господар Боднар Станіслав - учень 2-Б класу) | Кіт Ніколас (господар Гоменюк Анжеліка - учениця 1-го класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/29.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/30.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/28.jpg)
|
Кішка Нюся (господар Тихончук Настя - учениця 3-го класу) | Кішка Соната (господар Васильченко Женя- учениця 3-го класу) | Кіт Бусик (господар Петрова Даша- учениця 3-го класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/27.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/21.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/24.jpg)
|
Хом'як Джунгарик (господар Кулик Катя - учениця 4-го класу) | Пес Мартін (господар Артюхов Віктор - учень 4-го класу) | Равлики
Куля та Лавренді (господар Будзинська Саша- учениця 5-го класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/2.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/26.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/22.jpg)
|
Собака Боня (господар Мінаєва Аліна- учениця 2-А класу) | Кішка Ося та кіт Лео господарі - Овчаренко Настя та Ніколаєнко Єгор учні 4-го класу
| Пес Норі (господар Вахненко Катя - учениця 4-го класу) |
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/25.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/19.jpg)
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/18.jpg)
|
Черепахи Тіма і Ліза (господарі Новікова Дар'я та Євгенія учениці 4-го класу)
| Песик Бадді (господар Горбанівець Каріна - учениця 5-Б класу)
| Собака Діна (господар Косицька Софія - учениця 5-Б класу)
|
|
|
|
![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/20.jpg)
|
| ![](/images/2016-2017/14_kvitnya_vystavka_tvarin_efgallery1/14.jpg)
|
Кіт Сімба (господар Мироненко Ярослав - учень 5-Б класу)
| Папуга Кирюша (господар Башинська Марія- учениця 6-го класу)
| Собака Анжеліка (господар Новіков Нікіта - учень 6-го класу)
|